Tablet-Menu-Dijital-Menu-Restaurant-Tablet-Menusu

 

Tablet Menü, Dijital Menü, Tabletten Menü

Tablet Menü, Dijital Menü, Tabletten Menü

Gelişen teknoloji hayatımızın her alanına etki etmeye devam ederken, MobilCini ekibi’ de hem işletmelerin hem de kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak mobil uygulamaları hayatı geçirmeye devam ediyor.

 

Yüz yılı aşkın bir süredir kullanımda olan kağıt menülerin kullanışsız olması, güncelleme ve değişiklik, sunum vb konularda yaşanan sıkıntıların hepsini ortadan kaldıran MobilCini – MobilMenü uygulaması sayesinde restaurant – cafe – bar – otel vb yiyecek, içeçek ve hizmet listesi sunan işletmeler ve alanlar anlık menü değişiklikleri, menüde bulunan her ürünün görseli-açıklaması-fiyatı-içindeki malzemeler-kalori bilgileri vb gibi tüm detayları çok basit bir yönetim panelinden düzenleyebiliyor. Bununla birlikte anlık veya güncel kampanyalar, promosyonlar ve sponsor reklamlarını da istedikleri an için planlayarak ya da anlık olarak müşterilerine sunabiliyorlar.

Kullanıcılar için ise, sipariş edecekleri ürün yada hizmetin detaylı açıklamaları, içinde bulunanlar, dahil olanlar ya da opsiyonel olanlar, kalori dağılımı, görseli, alerjenler, fiyatlar, kampanya ve promosyon sunumlarını anlık olarak görerek doğru tercihi yapabilmekteler.

MobilCini – MobilMenü ile yapılabilecekler tabii ki de sadece bunlarla sınırlı değil. Fakat detaylar için haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermeye devam eden 0 232 332 04 56 nolu müşteri ilişkileri merkezine bir telefon ile ulaşmanız yeterli.

 

————————————————————————————————————————————————

Bu yazıda : Tablet menü, dijital menü, mobilmenü, tablet restaurant menüsü, dijital restaurant menüsü gibi çeşitli adlarla isimlendirilen MobilCini – MobilMenü sisteminin özellikleri, ayrıcalıkları ve faydalarından bahsedilmektedir.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit