Cafe, bar ve restaurantların kullandığı otomasyon ve sipariş yazılımı konusunda sektörün öncülerinden olan PrizmaNET in ürettiği RestoPLUS sipariş yazılımının mobil cihazlar ile uyumlu çalışması için yapılan alt yapı yenilemesi tamamlandı.

Sektörde bulunan firmaların en büyük eksikliklerinden biri olan mobil cihaz entegrasyonu sorununu yeni versiyonu ile birlikte kökten çözen PrizmaNET RestoPLUS ile ortak yürüttüğümüz çalışma sonucunda 2 ay gibi kısa bir sürede tüm altyapı yenilenerek, RestoPLUS restaurant sipariş yazılımının mobil uyglama entegrasyonunu tamamlamış olduk.

Bundan sonraki süreçte tüm mobil uygulama desteği mobilcini tarafından verilecek olan RestoPLUS kullanan işletmelere gerekli bilgilendirme metni gönderilmiştir. Güncelleme konusunda tüm soru ve görüşleriniz için 0 232 332 04 56 nolu hattan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

clear formSubmit